• Yenilendi
Kapalı TV Anteni ,Maksimum 120 Mil Alım Aralığına sahiptir.Amplifikatör Sinyal Yoğunlaştırıcılı Anten, 4K 1080P VHF uhf'yi destekler.

Kapalı TV Anteni ,Maksimum 120 Mil Alım Aralığına sahiptir.Amplifikatör Sinyal Yoğunlaştırıcılı Anten, 4K 1080P VHF uhf'yi destekler.

₺ 0.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【ÜCRETSİZ 4 K FULL HD KANALLAR】 Bir daha asla pahalı kablo veya uydu ücretleri ödemeyin.Dijital TV antenimizle, NBC, ABC, PBC, CBS, CW, FOX, CNN ABD Haberleri, sitcom'lar, çocuklar ve spor programları gibi bölgenizdeki tüm hava programlarını alır. 【ALICI aralığı】 HDTV dijital anteni, alana bağlı olarak 120 mil menzile ulaşabilir ve evinizin hemen hemen her yerine yerleştirilebilir.HD Dijital TV anteni, yayın için kullanıma sunuldukça sürekli olarak yeni kanalları tarar.Satın almadan önce lütfen bölgenizde hangi kanalların mevcut olduğunu öğrenin. 【KRİSTAL GÖRÜNTÜ ve SES KALİTESİ】 En son amplifikatör teknolojisi ile sinyal alımını artırır, en gelişmiş Akıllı IC Çipine sahip TV anten amplifikatörü ve hücresel ve FM sinyallerini filtrelemek için Clean Peak Filtre teknolojisi, düşük gürültü ile daha net bir görüntü sağlar. 【KOLAY KURULUM】 Koaksiyel kablonun bir ucunu antene, diğer ucunu TV'ye bağlayın.Mevcut kanalları taramak için uzaktan kumandayı kullanın, Birden çok konumda en iyi alımı bulmaya çalışın ve her konumda kanalı taramayı unutmayın.NOT : Eski TV için iç mekan TV antenleri TV kurulum kutusu ile bağlanmalıdır. 【UYGULAMA KAPSAMI】Yatak odası, oturma odası, tekne, araba, karavan vb.16.4 ayak uzunluğundaki koaksiyel kablo esnek kurulum için daha uygundur ve antenin manyetik tabanı herhangi bir metal nesneye adsorbe edilebilir.Kapalı TV Anteni, 120 Mil Menzile Kadar Alma, Amplifikatör sinyal güçlendiricili Anten, 4 K 1080 P VHF UHF ve Tüm eski tv'leri destekler.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde