• Yenilendi
TAKTİK GEARZ TG Tatsu, Tc4 Titanyum / Karbon Fiber Kolu! Ön Flipper, Japon Tarzı EDC Katlanır Çakı! Cilalı D2 Çelik Tanto Bıçağı!

TAKTİK GEARZ TG Tatsu, Tc4 Titanyum / Karbon Fiber Kolu! Ön Flipper, Japon Tarzı EDC Katlanır Çakı! Cilalı D2 Çelik Tanto Bıçağı!

₺ 0.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Tactical Gearz Tam Tc4 Titanyum Katlanır Bıçak!Modern Higonokami Ön Flipper Japon Bıçağı!Bilyalı Rulman Pivot Sistemi!EDC için mükemmel boyut!.Özellikleri Şunlardır : Tam Tc4 Titanyum Kolu w/Karbon Fiber!Yüksek Kaliteli Japon Tarzı D2 Çelik Bıçak!Geleneksel Japon Tarzı Başparmak Kolu, Rulman Pivot Sistemi, Kemer Klipsi, Özel Hediye Kutusu ve Kılıf!.Kolu İnşaat : Tam Tc4 Titanyum Kolu w/Karbon Fiber Gömülü Kakma.Bıçak, sadece 3,5 oz'da Tam Titanyum mukavemetine sahiptir!.Bıçak : Jilet Keskin Cilalı D2 Çelik Bıçak ile Bilenmiş çift eğimli Tanto kenar!Japon Tarzı Başparmak Kolu, Sertlik : 59-60 HRC, Bıçak kalınlığı : .14", Isıl işlem : Vakum.Bıçak Uzunluğu : 3.5", Kolu Uzunluğu : 4.75", Toplam Uzunluk : 8.25", Ağırlık : 3.5 oz, Paket içerir Özel Hediye Kutusu ve Kılıf!. **Modern Higonokam Klasörü!Tactical Gearz Tc4 Titanyum Japon Tarzı Katlanır Bıçak!Çift eğimli Tanto kenarlı yüksek Kaliteli, Jilet gibi Keskin D2 Çelik Bıçak!Bıçak, size tek bir el açmak için geleneksel bir Japon Tarzı Başparmak Koluna sahiptir!Bilyalı Rulman Pivot Sistemi!EDC için mükemmel boyut........D2 Çeliği Nedir?..D2 Takım Çeliği, mikroyapıda nispeten yüksek ulaşılabilir sertlik ve çok sayıda, büyük, krom bakımından zengin alaşımlı karbür ile karakterize edilen çok yönlü, yüksek karbonlu, yüksek kromlu, hava ile sertleşen takım çeliğidir.Bu karbürler, diğer metaller ve aşındırıcı malzemelerle kayma temasından kaynaklanan aşınmaya karşı iyi direnç sağlar.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde