• Yenilendi
Su geçirmez Kılıfı ile Bel Kayışı, Su Geçirmez Kılıfı Çanta, Büyük Uzay ve Ayarlanabilir, Botla Yüzme Plaj Havuzu Su Parkları

Su geçirmez Kılıfı ile Bel Kayışı, Su Geçirmez Kılıfı Çanta, Büyük Uzay ve Ayarlanabilir, Botla Yüzme Plaj Havuzu Su Parkları

₺ 0.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

[GENİŞ ALAN] Bizim su geçirmez çanta bir boyutu vardır 8.7*5.9*0.1 iki cep telefonu, cüzdan, anahtar gibi 4-6 küçük öğeyi tutabilen, etc.at aynı saatte.Belinize takmayın, yüzebilir, sürüklenebilir ve hırsızlığı önleyebilirsiniz. [GENİŞ ALAN] su geçirmez çanta kişisel koymak için yeterli alana sahiptir belongings.It seyahat, plajlar, okullar, spor salonları, parklar ve spor etkinlikleri için çok uygundur. [AYARLANABİLİR KAYIŞ] Bu su geçirmez bel çantası ayarlanabilir bir kemere sahiptir ve rahatça giyilebilecek kadar uzundur.Su olduğunda, yağmur sahilde ya, bel, boyun veya omuzlarında taşımak için kullanabilirsiniz.Erkekler, kadınlar, kızlar, erkekler için uygundur. [PVC MALZEME] Bu su geçirmez bel çantası, daha yüksek yoğunluklu yumuşak ve yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmıştır.Su geçirmez ve toz geçirmez ve dayanıklı. [ÖNLEMLER] Suda kullandıktan sonra, eşyaları çıkarmanız gerekiyorsa, kalan suyun su geçirmez torbaya girmesini önlemek için lütfen yüzeyi ve contadaki su tabakasını kurutun. 1. Su geçirmez, Toz geçirmez ve hırsızlığa dayanıklı. 2. Aynı anda iki cep telefonu, cüzdan, sigara ve diğer 4-6 küçük eşyayı yerleştirebilir, belde yüzmez, akıntıya geri sürüklenir, hırsızlığı önleyebilir.

Anahtar Özellikler

Material:
PCV
Color:
Black+Grey
Product size:
220*150*3mm/8.7*5.9*0.1in
Net weight:
(single)95g, (double) 190g
Gross weight:
(single)95g, (double) 190g
Applicable Scene:
Drifting, River Tracking, Launching, Seaside, Water Paradise
Waterproof configuration:
three waterproof zippers
Waterproof waistcoat precautions:
1. Before using this product, please do the waterproof test and check whether there are any damaged parts, especially the sealing area and the surrounding area. :
2. After each use, please check the corner and seal, and avoid strong impact and scratches. Do not use at high temperature for a long time. :
3. After using in water, if you need to take out the articles, please dry the surface and seal layer by layer to avoid the residual water entering the waterproof bag. :
Notes:
1. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
2. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Package includes:
1 x Waist Bag :

Benzer ürünler kategorisinde