• Yenilendi
9 Kafesler Dokunmamış Kumaş Ayakkabı Raf,Dolap ve Dolap ve Raf Ayakkabı Depolama Organizatör ile Toz Geçirmez (Şarap Kırmızı)

9 Kafesler Dokunmamış Kumaş Ayakkabı Raf,Dolap ve Dolap ve Raf Ayakkabı Depolama Organizatör ile Toz Geçirmez (Şarap Kırmızı)

₺ 61.98
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Bu 9 kafesli ayakkabı rafı, ayakkabılarınıza yeterli depolama alanı sağlar.Özlü, kompakt ve güzel görünümlü bir ayakkabı rafı.Bu kompakt ayakkabı rafı çok fazla yer kaplamaz space.It onları temiz ve tek bir yerde tutar, böylece ayakkabıları kolayca bulabilir ve arama sürenizden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.Göz alıcı deseni ile eviniz için iyi bir dekoratif öğedir.Tanıtımlar : Dağınık ayakkabılarınızı düzenlemek için özlü, kompakt ve hoş görünümlü bir ayakkabı rafı satın almayı düşündüyseniz, bu Şık Oda Tasarrufu sağlayan 9 Kafesli Dokunmamış Kumaş Ayakkabı Rafı, mükemmel kalite ve güzel görünümlü dış cepheye sahip en iyi bahistir!Bu kompakt ayakkabı rafı çok fazla yer kaplamaz space.It ayakkabılarınıza sadece yeterli saklama kafesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onları temiz ve tek bir yerde tutar, böylece ayakkabılarınızı kolayca bulabilir ve arama sürenizden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.Göz alıcı deseni ile eviniz için iyi bir dekoratif öğedir.Özellikler : 1. Bu 9 kafesli ayakkabı rafı, ayakkabılarınıza yeterli depolama alanı sağlar2. Özlü, kompakt ve güzel görünümlü bir ayakkabı rafı3. Bu kompakt ayakkabı rafı çok fazla yer kaplamaz4. Onları temiz ve tek bir yerde tutar, böylece ayakkabıları kolayca bulabilir ve arama sürenizi büyük ölçüde koruyabilirsiniz5. Göz alıcı desen ile eviniz için iyi bir dekoratif öğedir Not : 1.Malları alırken, lütfen ürünü talimatların listesine göre onaylayın.Bir kez Daha parçalarını bulmak, bizimle temas kurmaktan ilgili resimler veriniz.Zamanında hallederiz.2.Talimat ile mal yüklemek lütfen manual.3.It kurulumun kolayca ayarlanabilmesi için çok sıkı olmaması önerilir.Yapı kurulduktan sonra, daha fazla stabilite için arayüzü sağlamlaştırın.Özellikler : 1. Malzeme : Çelik, Plastik ve dokunmamış Kumaş2. Renk : Şarap Kırmızı3. Tip : 10 Kat 9 Kafes4. Çelik Boru Çapı : 0.47 " / 1. 2cm5. Boyutlar : (22. 83x11.4x63)" / (58x29x160)cm (U x G x Y)6. Ağırlık : 4.17 lbs / 1.89 kg Paket İçeriği : 1 x Ayakkabı Rafı1 x Talimat.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde