• Yenilendi
Zhjvıhx Kolay Detangle Rahat Bebek Saç Fırçası ve Tarak Seti, Bebek Saç Fırçası, Ahşap Saplı Bebekler için Yenidoğan

Zhjvıhx Kolay Detangle Rahat Bebek Saç Fırçası ve Tarak Seti, Bebek Saç Fırçası, Ahşap Saplı Bebekler için Yenidoğan

₺ 61.60
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Bebeğinizi rahatlatırken kafa derisini kolayca çözün ve kan dolaşımını artırın.Yuvarlak gövde, bebeğin hassas kafa derisini çizmeyi önler.Ahşap sap tasarımı, elinde tutmak için rahat.Doğal keçi kılı kıllarından yapılmış, yumuşak, bebeğin kafa derisi için tahriş edici değildir.İnce saçlı yeni doğanlar, bebekler ve küçük çocuklar için birinci sınıf bir saç fırçası seti. 1. Doğal keçi kılı kıllarından yapılmış, yumuşak, bebeğin kafa derisi için tahriş edici değildir.2. Ahşap sap tasarımı, elinde tutmak için rahat. 3. Yuvarlak gövde, bebeğin hassas kafa derisini çizmeyi önler. 4. Bebeğinizi rahatlatırken kafa derisini kolayca çözün ve kan dolaşımını artırın.5. İnce saçlı yeni doğanlar, bebekler ve küçük çocuklar için birinci sınıf bir saç fırçası seti.

Anahtar Özellikler

Condition:
100% Brand New
Material:
Wood+Goat Hair 
Color:
As Pictures Shown
Size:
approx.15 x 4.5 x 3cm / 5.9 x 1.8 x 1.2in
Weight:
Approx.86g/3oz
Package list:
 
1 * Baby Hair Brush Comb Set :
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Benzer ürünler kategorisinde