• Yenilendi
Yosoo İletki Dijital Açı Bulucu, Ağır Dijital Seviye Çok Açılı Yatay Ölçüm Yüksek Doğruluk Elektrik İnklinometre Açı Cetvel (DL1906)

Yosoo İletki Dijital Açı Bulucu, Ağır Dijital Seviye Çok Açılı Yatay Ölçüm Yüksek Doğruluk Elektrik İnklinometre Açı Cetvel (DL1906)

₺ 70.78
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Benzersiz Tasarım】Yenilikçi tasarım, kabarcık şişeleri ve iletki, açı bulucu ve seviye göstergesi ile tek fonksiyonlu ölçüm aletleri ile geleneksel modellerden daha doğru ve daha kapsamlı. Stable【Kararlı】V‑oluk tabanı ve arka ışık, güçlü mıknatıslara sahip taban kavisli veya silindirik manyetik yüzeylere sıkıca sabitlenebilir ve karanlık koşullarda arka ışık tarafından görüntülenen ölçülen değerler hala açıkça görülebilir. applications【Yaygın olarak kullanılan】Geniş bir uygulama yelpazesi, otomotiv, ahşap ve makine endüstrileri, makine, tıbbi alanlar, inşaat, sondaj makineleri, duvarcılık vb.Için uygundur. 【Durability】 Support açı birimi dönüştürme : 4x90°m/m : 1000 mm/m, % : 100% , in/ft : 12in/ft.Geleneksel mutlak değer için, bu alet aynı zamanda ölçülen iki yüzey arasındaki açıyı hızlı bir şekilde ölçebilen göreceli bir ölçüm moduna sahiptir. 【Convenient】Lightweight ve taşınabilir, bir taşınabilir boyutu ile, bu taşıması kolay ve kullanımı ile diğer ölçüm araçları, ve ölçüm aralığı genişletmek, kompakt ve uygun fiyatlı.Nasıl Kullanılır : 1. Ürün, 4×90° dijital ekran ölçüm aralığına, 0.05° dijital ekran çözünürlüğüne, dijital ekran doğruluğuna sahiptir : 0° ±0.1°, 90° ±0.1°, diğer açılar ±0.2° ve ölçüm birimi ° ° / % / mm / m/İN / FT . 2. Trafik ışığı LED teknolojisi ekranı daha belirgin ve net hale getirir.Fonksiyonu kaydetmek mümkün, 0° kalibrasyon, doğru değeri sağlamak için.Ölçüm tabanı, yuvarlak boruları, ağır hizmet tipi ekstrüde eloksallı alüminyum çerçeveyi ve demir yüzeye tutturulmasını sağlamak için güçlü bir dahili 3 adet mıknatısı bağlamak için uygun olan v şeklinde bir oluktur. 3. Bu ürünün pil tipi iki adet LR03 AAA pil, çalışma sıcaklığı 0℃ ~ 40℃ ve depolama sıcaklığı -10℃~50℃.Şartname : Öğe Türü : Açı Cetveli Ölçüm Aralığı : 4×90° Ekran Çözünürlüğü : 0.05° Ağırlık : Yaklaşık. 262g / 9.2 oz Çerçeve Malzeme : Alüminyum Alaşım Boyutu : Yaklaşık. 120x23.5x49mm / 4.7x0.9x1.9in Güç Kaynağı Modu : 2x LR03 (AAA) 1.5 V Pil (Pil Dahil Değildir) Fonksiyon : Yenilikçi Seviye Tasarımı, ithal Hızlanma Sensörü, Yüksek Hassasiyetli CPU işleme Sistemi Hesaplaması, Hataları Azaltır.Paket listesi : 1 x Açı Cetvel (Pil Dahil Değildir) 1 x saklama çantası 1 x Manuel.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Angle Ruler
Measuring Range:
4×90°
Display Resolution:
0.05°
Weight:
Approx. 262g / 9.2oz
Frame Material:
Aluminum Alloy
Size:
Approx. 120x23.5x49mm / 4.7x0.9x1.9in
Power Supply Mode:
2xLR03 (AAA) 1.5V Battery (Battery Not Included)
Function:
Innovative Level Design, Imported Acceleration Sensor, High-Accuracy CPU Processing System Calculation, Reducing Errors.
Package List:
1 x Angle Ruler (Battery Not Included) :
1 x Storage Bag :
1 x Manual :

Benzer ürünler kategorisinde